Naše občansko-právní poradna je vám k dispozici
15. dubna 2020 Články o akcích

Naše občansko-právní poradna je vám k dispozici

V souvislosti s koronavirovou pandemií dochází k mnoha specifickým situacím v zaměstnání, v komunikaci s věřiteli, bankami nebo úřady. Mnozí lidé se v důsledku nejrůznějších opatření mohou ocitnout v obtížné životní situaci.  V těchto případech se můžete obrátit na sociální pracovníky a právníky naší charitní Poradny PORTA.

Právníci a sociální pracovníci Poradny PORTA nabízí:

  • pomoc s vyřízením odkladu splátek nebo se sjednáním splátkového kalendáře
  • pomoc při komunikaci s věřiteli, exekutory a insolvenčními správci
  • pomoc při ztrátě zaměstnání/snížení příjmu (pomoc s vytvořením životopisu a s hledáním nového zaměstnání, nárok na dávky, snížení výživného apod.)
  • pomoc v oblasti pracovně-právní (nařízení dovolené ze strany zaměstnavatele, překážky v práci na straně zaměstnavatele, skončení pracovního poměru apod.)

Poradna PORTA funguje v současné době v omezeném provozu, proto se s jakýmkoliv dotazem prosím obracejte na poradnu vždy nejprve telefonicky či mailem (tel: 731 453 275, mail: poradna@tisnov.charita.cz).

„Poradna PORTA odborné sociální poradenství je spolufinancována Jihomoravským krajem.“  
„Poradna PORTA odborné sociální poradenství je realizována za finanční podpory města Tišnova.“  
Poradna PORTA - odborné sociální poradenství je spolufinancováno Evropskou unií v rámci projektu "Rozšířeníslužeb Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež a odborného sociálního poradenství".

logo TišnovLogotyp_jihomoravsky_kraj_RGBLogo OPZ barevné (9) (2)