Streetwork

Streetwork

Po delší době vás opět zdravíme z klubu. A protože čas neúprosně letí a přináší s sebou novost, rádi se podělíme o to, co přinesl.  Ta nejdůležitější informace je, že se nám podařilo nastavit pravidelnou streetworkovou službu. Díky prostředkům z projektu MAS Brána Vysočiny jsme mohli stávající službu rozšířit a vy tak v pondělí a ve středu vždy od 11 hod. do 15 hod. můžete na městě potkat naši skvělou kolegyni Janinu, která je připravená plně poskytnout pomoc všem z naší cílové skupiny. Kontakt na ni je 732 554 514. Ví se, že víc toho probereme na klubu, ale ne každý má chuť jít někam, kde to ještě nezná.

Streetwork je skvělý mezičlánek a je stejně tak potřebný jako klub. O tom svědčí i průběžné výsledky. Za 6 měsíců jsme takto kontaktovali 42 klientů, se kterými dál společně pracujeme. Máme radost, že je tato forma hojně využívaná. Rádi bychom i tímto způsobem oslovili představitele místních škol a nabídli širší spolupráci, je to potřebné, pokud nechceme být lhostejní k problémům dospívající generace.

Velký dík v tomto ohledu patří vedení města Tišnova za vnímání potřebnosti naší služby a za podporu v našem snažení.

Rád bych ještě zmínil, že na klubu přibyli noví členové týmu a že se tak můžete těšit na nové tváře. S tím souvisí i program, který na klubu chystáme na podzim a zimu. Sledujte náš fb profil NZDM Klub Čas Tišnov a dozvíte se vždy včas a přesně, co je na který den v plánu.  Doufám, že se brzy potkáme, ať už na klubu na „Ráboňce“ nebo na „streetu.“

Mějte se krásně.

Mgr. Richard Mašek

„Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Čas Tišnov je spolufinancováno Jihomoravským krajem.“

logo jmk

„Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Čas Tišnov je realizováno za finanční podpory města Tišnova.“

logo Tišnov

„Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Čas Tišnov je spolufinancováno městysem Lomnice u Tišnova a obcí Čebín.“