Oblastní charita Tišnov

právník

Místo výkonu: Oblastní charita Tišnov, Ráboňova 116, 666 01 Tišnov
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ano

Máte v povaze pomáhat lidem? Chcete pracovat v neziskové organizaci? Dokážete zajistit
právní pomoc našim klientům? Pak je tato práce přesně pro Vás!

HLEDÁME PRÁVNÍKA!

VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- individuální práce s klienty dle standardů kvality sociální služby
- klientská práce se zaměřením na oblast dluhového a rodinného poradenství
- spolupráce s odborným sociálním pracovníkem Poradny Porta Tišnov

POŽADUJEME:
- právní vzdělání (VŠ), bezúhonnost
- orientaci v oblasti občanského a rodinného práva, v zákoníku práce
- zkušenost s prací s lidmi, samostatnost, ochotu
- schopnost veřejně prezentovat organizaci

NABÍZÍME:
- plný úvazek, pracoviště Tišnov
- kreativní a společensky potřebnou práci
- odpovídající platové ohodnocení a zázemí velké organizace
- další profesní i osobnostní vzdělávání, supervizi

Termín nástupu dohodou.
Uzavírka přihlášek: 10.6.2018
Kontakt: Ing. Jaroslava Klapalová
mobil: 731 136 197
e-mail: jaroslava.klapalova@tisnov.charita.cz

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.
Zasláním svých údajů uvedených v životopise a motivačním dopise dáváte souhlas, aby organizace
Diecézní charita Brno, tř. Kpt. Jaroše 9, 602 00 Brno zpracovala vaše osobní údaje pro účely
spolupráce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších
předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.