Oblastní charita Tišnov

manažer kvality

Místo výkonu: Ráboňova 116, 666 01 Tišnov
Typ vztahu: Částečný úvazek
Nástup: 1.9.2018
Výběrové řízení: Ano

Ředitelka Oblastní charity Tišnov
vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice:

(metodik kvality provozu sociálních služeb)

Náplň práce:
V termínu 9/2018-8/2020 budeme realizovat projekt Podpora kvality sociálních služeb Diecézní charity Brno financovaný z OPZ. Projekt nastavuje systematickou síťovou metodickou podporu zaměstnancům sociálních služeb a pracovním skupinám v oblasti kvality sociálních služeb.
- metodické vedení sociálních služeb a výkon související činností v oblasti kvality (vč. zpracování administrativních výstupů)
- poradenská a konzultační činnost pro vedoucí sociálních služeb, sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách
- tvorba podkladových materiálů a stanovisek ke standardům kvality sociálních služeb
- metodická pomoc při zavádění legislativních změn v oblasti soc. služeb do praxe
- spolupráce s odborným garantem projektu, realizačním týmem projektu a externími odborníky
- průběžná organizace a plánování pracovního harmonogramu
- absolvování vzdělávání v oblasti kvality soc. služeb
- zpracování výstupů pro evaluaci projektu
- účast v pracovních skupinách k řešení konkrétních problémů v oblasti kvality soc. služeb
- místo výkonu práce Tišnov, cestování do sociálních služeb, na porady do Brna

Předpoklady:
- vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání (sociální oblast výhodou)
- znalost legislativy – zákon o sociálních službách a související předpisy
- zkušenost s inspekcí SQSS (hodnocený/hodnotitel)
- zkušenost se zaváděním nebo revizí SQSS (výhodou zkušenost s více typy služeb)
- praxe v poskytování sociálních služeb min 3 roky – výhodou pozice vedoucího služby
- velmi dobrá znalost uživatelské práce na počítači
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, příjemné vystupování
- analytické myšlení, pečlivost při vedení dokumentace
- morální bezúhonnost
- aktivní přístup k práci, zodpovědnost, samostatnost a schopnost sebeřízení
- odolnost vůči stresu

Nabízíme:
- úvazek 0,5 (v případě zájmu s možností navýšení úvazku o jinou činnost dle dohody)
- pracovní poměr na dobu určitou od 1.9.2018 do 31. 8. 2020
- samostatnou práci ve stabilní a zavedené organizaci
- možnost spolupráce s odborníky v oblasti kvality sociálních služeb
- odborný růst v oblasti kvality soc. služeb a v prostředí velké organizace s širokým spektrem sociálních služeb
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- stravenky
- nástupní plat 15.500,- Kč hrubého za 0,5 úvazku

Předpokládaný nástup k 1.9.2018
Zájemci zašlou motivační dopis a strukturovaný životopis na email: tisnov@tisnov.charita.cz
Do předmětu emailu uveďte „manažer kvality OCH Tišnov“.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát. Zasláním svých údajů uvedených v životopise a motivačním dopise dáváte souhlas, aby organizace Diecézní charita Brno, tř. Kpt. Jaroše 9, 602 00 Brno zpracovala vaše osobní údaje pro účely spolupráce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.